MÖBLER / Bord / Brickbord 10177606
nr 1017 7606
Brickbord
1890-tal, längd: 79 cm, djup: 48 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 8 februari 2016
kl 19:52:41
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr